Правила проживання в гостинному дворі «Горицвіт»
Шановні гості! Ми раді вітати Вас в нашому гостинному дворі «Горицвіт»!

Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами проживання в нашому закладі.

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Ці Правила розроблено на основі чинного Законодавства України, указів Державного Комітету України про житлово-комунальне господарство, Державного комітету України про туризм, Кабінету Міністрів України.

2. Гостинний двір «Горицвіт», СПД Кутащук С.М. зареєстрований у єдиному Державному реєстрі Верховинською Державною Адміністрацією Івано-Франківської області № 2 105 000 0000 002930 від 01.02.2018р.

3. Гостинний двір «Горицвіт» гарантує гостям дотримання усіх правил конфіденційності.

4. Паління в гостинному дворі «Горицвіт», за винятком спеціально відведених місць, заборонено.

5. Адміністрація закладу залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях та непокору законним вимогам адміністрації.

6. Інформація про надання послуг, відгуки та пропозиції по роботі закладу можна ознайомитись на нашому офіційному сайті www.gorycvit.com

II. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

1. Гостинний двір «Горицвіт» працює для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Час виїзду - 12:00, час заселення – з 14:00.

2. У разі необхідності зберігання вашого багажу, Ви можете скористатися адмін кімнатою. Будь ласка, залишайте цінні речі та документи в сейфі адмін кімнати. За речі, залишені без догляду в номері, відповідальність несе гість.

3. Додаткові безкоштовні послуги: виклик швидкої допомоги, виклик таксі, послуга пробудження по телефону, видача швачного приладдя.

4. Просимо Вас дбайливо ставитися до майна закладу, дотримуватися правил пожежної безпеки закладу. Залишаючи номер, будь ласка, закривайте вікна, крани в кімнаті гігієни, вимикайте світло та інші електроприлади. У разі пошкодження майна закладу гість у повному обсязі компенсує його у відповідність з внутрішніми документами закладу.

5. Просимо Вас залишати взуття перед входом в номер або у відведеному місці в номері для збереження чистоти та гігієни кімнати.

6. Прибирання кімнати, заміна постільної білизни, рушників - оплачується додатково згідно прейскуранту закладу.

7. Гості беруть до уваги і не заперечують проти використання на території закладу системи відеоспостереження за винятком туалетних кімнат і особистих апартаментів гостя.

8. При відсутності електроенергії в загальній мережі, гостинний двір забезпечує наявністю води в санвузлах та теплом в кімнатах проживання гостей.

З метою забезпечення порядку та безпеки забороняється:

1. Палити в номерах, холах і приміщеннях закладу за винятком особисто відведених куткiв.

2. Користуватися в номері електричними приладами за винятком дозволених до використання.

3. Передавати стороннім особам ключі від номера.

4. Зберігати в номері легкозаймисті матеріали.

5. Проносити на територію закладу і зберігати в номері матеріали і предмети, якi небезпечні для життя і здоров'я оточуючих.

6. Переставляти і виносити меблі з номера.

7. Порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території закладу під дією наркотичних засобів.

8. Проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров'я або майна інших осіб.

9. Заподіювати шкоду майну закладу.

10. Розміщувати в номері гостей після 23:00 без оплати та реєстрації їх перебування в закладі.

11. Розміщувати в номерах домашніх тварин, без узгодження з адміністрацією закладу.

12. У номерах забороняється використовувати трійники і подовжувачі, потужні електроприлади у тому числі нагрівальні, крім випадків, коли ці прилади входять у стандартне устаткування номера чи видані для користування персоналом закладу. У разі потреби зарядки акумуляторів під час відсутності відвідувача в номері, варто звернутися до адміністратора, що поставить на зарядку акамулятор (мобільного телефону, відеокамери і т.п.).

III. ПОРЯДОК БРОНЮВАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ, ПЕРЕБУВАННЯ І ОПЛАТИ ПОСЛУГ

1. Плата за проживання і послуги, що надаються закладом, здійснюється готівкою, за безготівковим розрахунком або кредитними картками, згідно чинного в закладі прейскуранта. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривнях. Діти до 6 років без додаткового місця проживають безкоштовно.

2. Для гарантованого бронювання номера отримується передоплата в розмірі 50% вартості проживання з подальшою оплатою при заїзді суми, що залишилася за весь період проживання. Адміністрація готелю залишає за собою право відмовити у наданні послуг гостям, якi не сплатили номер до заїзду в готель. У разі негарантованого бронювання готель залишає за собою право анулювати номер без попередження Гостя в разі отримання інших заявок на гарантоване бронювання на ці ж дати.

3. При запізненні гостя більш ніж на добу гарантована бронь анулюється, передоплата за проживання поверненню не підлягає.

4. В день заїзду Гість надає документ, що засвідчує його особу (паспорт, водійські права, військовий квиток, іноземний паспорт) заповнює реєстраційну картку та вносить оплату за проживання в готелі. Адміністрація закладу залишає за собою право відмовити у наданні послуг гостям, якi не пред'явили посвідчення особи або відмовилися здійснити оплату за заброньовані дні проживання.

5. Після поселення в номер, протягом однієї години, Гість має право заявити адміністратору про виявлені недоліки предметів оздоблення та комплектації номеру. При відсутності звернення і при виявленні адміністрацією при виїзді Гостя втрати чи пошкодження власності Гостинного двору, Гість оплачує матеріальні збитки.

6. Ранній заїзд або пізній виїзд надається гостям тільки за наявності вільних місць і відсутність заявок на аналогічні дати у відповідність з прейскурантом закладу.

7. При продовженні проживання у разі наявності вільних місць Гість сплачує повну вартість проживання за подовжений період. Продовжити проживання можна мінімум на половину доби вартості номера відповідно до тарифів закладу.

8. Гості, що залишаються у вашому номері після 23:00, повинні попередньо зареєструватися в адміністрації гостинного двору і оплатити проживання у відповідність до затверджених тарифів.

9. При замовленні додаткових послуг гість вносить повну передоплату за всі необхідні послуги.

10. Якщо Ви йдете з закладу, залишайте ключ від номера в адміністратора. У випадку втрати ключа адміністратор видає Вам новий ключ вартістю згідно з чинним прейскурантом.

11. У день від'їзду ключ від номера здається адміністратору, після перевірки номера проводиться оплата додаткових послуг. Якщо Ви заздалегідь повідомите про час Вашого від'їзду адміністратора, ми постараємося скоротити час оформлення вашого від'їзду.

IV. Умови анулювання номерів в гостинному дворі «Горицвіт»:

1. Гість може анулювати номер без штрафних санкцій:

відмова за 25 днів - повернення 100% від суми броні

15 до 24 днів - повернення 50% від суми броні

7 до 14 днів - повернення 20% від суми броні

2. При виїзді раніше замовленого часу, кошти за замовлені дні не повертаються.


З питань додаткової інформації про послуги гостинного двору «Горицвіт», будь ласка, звертайтеся за телефонами:

+ 38 (067) 211-00-77 – адміністратор

+ 38 (096) 480-54-00 (viber) – бронювання номерів

+ 38 (066) 511-00-77

У разі порушення правил проживання, встановлених в гостинному дворі «Горицвіт», адміністрація має право відмовити Гостю в подальшому проживанні.

Бажаємо Вам приємного відпочинку!

З повагою адміністрація гостинного двору «Горицвіт»
Бронювання
Здійснити бронювання Ви можете зателефонувавши за номерами +38 (096) 48 054 00 (Viber) +38 (066) 51 100 77 або заповнити форму і менеджер готелю зв'яжеться з Вами для підтвердження бронювання
Кількість гостей:
+
Ми використовуємо файли cookie, щоб полегшити користування нашим сайтом.
Добре, більше не показувати